Medewerkers
22,3
Actief gebied
15 gebieden
Vrijwilligers
10
Erkend sinds
01 augustus 2019
Sector
Natuur en milieu
Doelgroepen
12 doelgroepen
Status
Dit willen we bereiken
Dit gaven we uit in 2021
€ 2.269.914
De missie van Plastic Soup Foundation is: ‘No plastic in our water and in our bodies!'
Plastic Soup Foundation wil plasticlekkage naar het milieu, bron voor bron stoppen. Niet alleen de oceaan is in gevaar, ook onze gezondheid is in het geding.
Zo bereiken we ons doel
Dit besteedden we in 2021 aan het maatschappelijk doel
€ 2.001.907
- Bewustwording creëren door middel van slimme, geestige publiekscampagnes, waaronder Beat the Microbead, Plastic Fashion en TrashHunters.
- Disseminatie van wetenschappelijk onderzoek over de gevolgen van plastic voor de menselijke gezondheid.
- Overleg met bedrijfsleven en een podium geven aan oplossingen die er zijn en ontstaan om plasticsoep te verminderen of te voorkomen.
- Beïnvloeden van politici op nationaal en EU-niveau en overleg met UNEP, OSPAR, IUCN en andere.
Zo komen wij aan ons geld
Dit waren onze inkomsten in 2021
€ 2.412.501
Particulieren (14%)
Deze inkomsten zijn als volgt onderverdeeld:
€ 326.781
We ontvingen in 2019 voor de tweede keer een eenmalige bijdrage van de Postcodeloterij, we ontvangen veel spontane giften van particulieren en bedrijven, en 40% van vermogensfondsen. Wij hebben sinds 2021 een continuïteitsreserve van €125.000.
De informatie in dit paspoort is getoetst door het CBF. Alle cijfers komen uit het jaarverslag 2021.