Medewerkers
6,8
Actief gebied
India
Vrijwilligers
49
Erkend sinds
01 december 2021
Sector
Internationale hulp en mensenrechten
Doelgroep
Vrouwen en meisjes
Status
Dit willen we bereiken
Onze uitgaven (2019)
€ 454.699
Wij willen 1 miljoen banen co-creëren voor vrouwen op het Indiase platteland. Onderzoek toont dat vrouwen hun inkomen besteden aan scholing, voeding en gezondheid van hun kinderen. Het verbetert haar positie in het gezin: het brengt meer gelijkwaardigheid en is empowering.
Zo bereiken we ons doel
Doelbesteding (2019)
€ 395.840
- We delen bedrijfskennis met onze partners in India, sociaal onderneming en overheidsinstellingen die voornamelijk vrouwen in dienst hebben.
- Wij geloven dat deze organisaties de vrouwen werk bieden dat aansluit bij hun leven en ze in staat stellen een inkomen te verdienen.
- Nederlandse en Indiase experts werken pro bono met onze partners zodat zij verder kunnen groeien en meer vrouwen werk kunnen bieden.
- De experts zijn professionals op gebieden als business strategie, marketing, HR & financiën. Wij leveren business kennis &mentoring op maat.
Zo komen wij aan ons geld
Onze inkomsten (2019)
€ 601.138
Particulieren (3%)
Deze inkomsten zijn als volgt onderverdeeld:
€ 19.142
Women on Wings wordt gefinancierd uit donaties van met name familiefondsen, corporate foundations en HNIs.
Onze aanpak raakt aan thema’s die donateurs in Nederland belangrijk vinden: gezondheid, onderwijs, armoedebestrijding, mensenrechten en gelijkheid.
De informatie in dit paspoort is getoetst door het CBF. Alle cijfers komen uit het jaarverslag 2019.