Medewerkers
1,7
Actief gebied
Nederland
Vrijwilligers
125
Erkend sinds
01 januari 2024
Sector
Gezondheid
Doelgroepen
3 doelgroepen
Status
Dit willen we bereiken
Onze uitgaven (2023)
€ 341.720
Al onze activiteiten zijn erop gericht om de positie en de leefwereld van mensen met fibromyalgie te verbeteren. Wij willen dit bereiken door ondersteuning van het zelfmanagement van fibromyalgie-patiënten. Daarnaast door inzet van belanghartiging op beleid VWS en werk en inkomen
Zo bereiken we ons doel
Doelbesteding (2023)
€ 265.443
- We organiseren verschillende vormen van lotgenotencontact, landelijk, regionaal en via wandelgroepen. Jongeren hebben hun eigen contactgroep
- We geven de cursus Sterk met Pijn samen met 10 andere pijnorganisaties via het samenwerkingsverband Pijnpatiënten naar één stem SWP.
- We geven voorlichting, zowel aan patiënten, huisartsen en verpleegkundigen in opleiding zodat zij ook op de hoogte zijn van problematiek.
- We zorgen ervoor dat er meer landelijke bekendheid komt over de aandoening, voor meer begrip.
Zo komen wij aan ons geld
Onze inkomsten (2023)
€ 320.235
Particulieren (60%)
Deze inkomsten zijn als volgt onderverdeeld:
€ 192.994
Onze leden betalen jaarlijks contributie, in 2024 was dit 32 euro per jaar en in 2025 33 euro per jaar. Daarnaast ontvangen wij van het ministerie van VWS een instellingssubsidie en van ReumaNederland ontvangen we ook een jaarlijkse subsidie.
De informatie in dit paspoort is getoetst door het CBF. Alle cijfers komen uit het jaarverslag 2023.